Pasiruošimas Fraxel® DUAL lazerinei odos priežiūros procedūrai

Daugelis bijo vien žodžio „lazeris“ ir tai siejasi su kažkokia drąstiška nemalonia procedūra, tačiau norime Jus nuraminti ir plačiau pateikti informacijos apie Fraxel® DUAL procedūros eigą bei pasiruošimą.

Viso reikėtų rezervuotis ~2val. laiką Fraxel® DUAL procedūrai. Atvykus į grožio ir estetikos centrą “OKEANIJA” Jus pasitiks specialistas, kuris visų pirma nuvalys Jūsų odą, o paskui užteps ją anestetiniu geliu, kuris nuskausmins odą tose vietose kur bus daroma lazerinė procedūra. Su šiuo geliu turėsite išbūti ~1val.15min. Po to specialistas švariai nuvalys ansestetinį gelį ir paliks odą švarią tolimesniam procedūros etapui. Taigi, kai Jūsų oda švari ir nuskausminta pasitarę su specialistu Jums bus parinkta speciali Fraxel® DUAL odos priežiūros programa priklausomai nuo sprendžiamos problemos (odos atjauninimas, randų ar strijų naikinimas, pigmentinių dėmių šalinimas, strazdanų naikinimas, paviršinis nusluoksniavimas ir t.t.). Dar vienas dalykas, kuris Jus turėtų nuraminti dėl skausmo, tai specialios šaldymo įrangos “ZIMMER COOLER” naudojimas Fraxel® DUAL lazerinės procedūros metu. Šios unikalios įrangos pagalba Jums bus parinkta optimaliai priimtinas šaldymo stiprumas, kuris procedūros eigoje gali būti padidintas arba sumažintas. Taigi galite pamiršti nemalonias plastines operacijas ir atsiduoti grožio ir estetikos centro “OKEANIJA” sertifikuotiems specialistams, kurie visapusiškai padės išspręsti Jūsų problemą su naujausiu ir efektyviausiu pasaulyje Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store lazeriu.

Atvykite pas mus į grožio ir estetikos centrą “OKEANIJA” Vilniuje ir kvalifikuoti bei rekiamą išsilavinimą turintys specialistai padės Jums parinkti tinkamiausią programą Jūsų odos priežiūrai (informacija tel. 8-698 18935 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).