Daugelis bijo vien žodžio „lazeris“ ir tai siejasi su kažkokia drąstiška nemalonia procedūra, tačiau norime Jus nuraminti ir plačiau pateikti informacijos apie Fraxel® DUAL procedūros eigą bei pasiruošimą.

Viso reikėtų rezervuotis ~2val. laiką Fraxel® DUAL procedūrai. Atvykus į grožio ir estetikos centrą “OKEANIJA” Jus pasitiks specialistas, kuris visų pirma nuvalys Jūsų odą, o paskui užteps ją anestetiniu geliu, kuris nuskausmins odą tose vietose kur bus daroma lazerinė procedūra. Su šiuo geliu turėsite išbūti ~1val.15min. Po to specialistas švariai nuvalys ansestetinį gelį ir paliks odą švarią tolimesniam procedūros etapui. Taigi, kai Jūsų oda švari ir nuskausminta pasitarę su specialistu Jums bus parinkta speciali Fraxel® DUAL odos priežiūros programa priklausomai nuo sprendžiamos problemos (odos atjauninimas, randų ar strijų naikinimas, pigmentinių dėmių šalinimas, strazdanų naikinimas, paviršinis nusluoksniavimas ir t.t.). Dar vienas dalykas, kuris Jus turėtų nuraminti dėl skausmo, tai specialios šaldymo įrangos “ZIMMER COOLER” naudojimas Fraxel® DUAL lazerinės procedūros metu. Šios unikalios įrangos pagalba Jums bus parinkta optimaliai priimtinas šaldymo stiprumas, kuris procedūros eigoje gali būti padidintas arba sumažintas. Taigi galite pamiršti nemalonias plastines operacijas ir atsiduoti grožio ir estetikos centro “OKEANIJA” sertifikuotiems specialistams, kurie visapusiškai padės išspręsti Jūsų problemą su naujausiu ir efektyviausiu pasaulyje Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store lazeriu.

Atvykite pas mus į grožio ir estetikos centrą “OKEANIJA” Vilniuje ir kvalifikuoti bei rekiamą išsilavinimą turintys specialistai padės Jums parinkti tinkamiausią programą Jūsų odos priežiūrai (informacija tel. 8-698 18935 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.). 

Dažnas pacientų klausimas – ar galima daryti botulino ar kitas injekcijas prieš lazerinę Fraxel® DUAL procedūrą? Mūsų ir viso pasaulio specialistų atsakymas – netgi būtina. Įvairias odos problemas, o ypač raukšlių naikinimą ir odos atjauninimą, būtina spręsti kompleksiškai, t.y. būtina derinti medikamentų injekcijas (botulino toksino, hialurono rūgšties ir kt.) tiek su lazerinėmis tiek ir su paprastomis kosmetologinėmis odos priežiūros procedūromis. Fraxel® DUAL lazerinės procedūros idealiai papildo vienas kitą su poodinėmis medikamentų injekcijomis, kurias pataria ir rekomenduoja kvalifikuoti grožio ir estetikos centro „OKEANIJA“ spceilaistai su kiekvienu pacientu individualiai.

Atvykite pas mus į grožio ir estetikos centrą “OKEANIJA” Vilniuje ir kvalifikuoti bei rekiamą išsilavinimą turintys specialistai padės Jums parinkti tinkamiausias procedūras Jūsų odos priežiūrai (informacija tel. 8-698 18935 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Ilgai lauktas išskirtinio efektyvumo frakcinis odos priežiūros lazeris Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store buvo pristatytas ir Lietuvos auditorijai. Grožio ir estetikos centre “OKEANIJA” Vilniuje savaitgalį rinkosi žinomi žmonės nuo aktorių, choreografų iki dainininkų ir iliuzionistų. Čia jie galėjo sužinoti apie visas Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store frakcinio lazerio galimybes, kurios atveria duris į naują odos priežiūros erą be jokio skalpelio, plastinių operacijų ir kitų nemalonių procedūrų. Choreografas Gytis Ivanauskas galėjo išbandyti viso veido odos atjauninimo procedūrą, kurios dėka jau po pirmos Fraxel® DUAL procedūros oda atrodė švytinti, atsinaujinusi ir spindinti jaunyste. Kadangi po procedūros atsistatymo laikas ir grįžimas į normalų gyvenimo ritmą yra tik 3-4 dienos, todėl pacientai jau 4-5 dieną gali drąsiai planuotis eilinius darbus ir susitikimus. Daugiau pristatymo akimirkų rasite čia. (sudėkite nuotraukas)

Atvykite pas mus į grožio ir estetikos centrą “OKEANIJA” Vilniuje ir kvalifikuoti bei rekiamą išsilavinimą turintys specialistai padės Jums parinkti tinkamiausią programą Jūsų odos priežiūrai (informacija tel. 8-698 18935 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).