Pigmentinių dėmių, saulės nudegimų šalinimas

Vasara, saulė, šiluma, atostogos – matyt tai pačios laukiamiausios temos, po kuriomis slepiasi ne tik malonumai, bet ir rūpesčiai. Paklausite kokie čia gali būti rūpesčiai per atostogas???, tačiau visgi tokių rūpesčių atsiranda beveik 80% žmonių kurie atostogauja saulės apsuptyje. Visi žinome, kad saulės spinduliai neigiamai veikia mūsų visų odą ir būtina naudoti apsauginius kremus netik vykstant atostogauti, bet ir kasdien nesvarbu koks metų sezonas, juk žiemą atsispindintys į sniegą saulės spinduliai pavojingi tiek pat kiek ir tiesioginiai saulės spinduliai. Na o apie pasekmes matyt daug kalbėti taip pat nereikia – atsiradusios, išryškėjusios pigmentinės dėmės, papilkėjusi oda, kartais net atsiradę saulės nudegimai ir t.t.

Mūsų minėtas problemas pigmentinių dėmių ir saulės nudegimų šalinimą galima atlikti įvairiais būdais:

  • Nežymias ar tik atsiradusias pigmentines dėmes pašalins specializuotos kosmetinės procedūros atliekamos kosmetologo ir kosmetikos produktai naudojimui namuose (mes siūlome pažangiausias VIE COLLECTION kosmetines veido priežiūros procedūras grožio ir estetikos centre „OKEANIJA“ Vilniuje ir tik profesionalius produktus naudojimui namuose).
  • Kitas sprendimo būdas, kuris naudojamas grožio ir estetikos centre „OKEANIJA“ jau įsisenėjusioms pigmentinių dėmių, atsiradusių saulės nudegimų, strazdanų šalinimui ir pan. – tai naujausio ir efektyviausio pasaulyje frakcinio lazerio Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store procedūros. Kol kas tai – efektyviausias būdas per trumpą laiko tarpą atstatyti odos švytėjimą ir greitai (jau 4-5 dieną) grįžti į normalų gyvenimo ritmą.

Atvykite pas mus į grožio ir estetikos centrą “OKEANIJA” Vilniuje ir kvalifikuoti bei reikiamą išsilavinimą turintys specialistai padės Jums parinkti tinkamiausią programą Jūsų odos priežiūrai (informacija tel. 8-698 18935 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).