Randų po aknės gydymas

Daugelis paauglių net neįsivaizduoja, kas gali atsitikti po metų ar vėliau tinkamai neprižiūrėjus veido odos. Labai dažna odos problema – aknė. Vieniems aknė pasireiškia daugiau, kitiems mažiau, tačiau bet kokiu atveju atsiradus pirmiems aknės požymiams reikėtų kreiptis į kosmetologą. Vis dėlto tuo atveju jeigu nusprendėte nesikreipti į specialistą ar galvojate, kad aknės problema išsispręs savaime, turime Jus nuliūdinti ir įspėti, kad padariniai po aknės gali būti itin nemalonūs ir net drastiški – gali atsirasti randai, oda taps nelygi ir t.t. Jeigu prieš tai aknės problemą Jums galėjo išspręsti kvalifikuotas kosmetologas, tai šiuo atveju randų po aknės gydymu gali pagelbėti tik klinikos turinčios specialius lazerius ir pan.

Vieną iš efektyviausių po aknės randų gydymo būdą siūlo Jums ir grožio ir estetikos centras “OKEANIJA“ su naujausiu Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store lazeriu. Dėka šio unikalaus lazerio po aknės randų gydymas ir net visiškas panaikinimas yra daug greitesnis ir efektyvesnis. Jums nereikės jokių plastinių operacijų ar kitų nemalonių procedūrų. Fraxel® DUAL procedūros metu užtepamas anestetinis gelis, kuris sumažina odos jautrumą lazerinės procedūros metu ir taip Jūs nejausite beveik jokio skausmo.

Atvykite pas mus į grožio ir estetikos centrą “OKEANIJA” Vilniuje ir kvalifikuoti bei reikiamą išsilavinimą turintys specialistai padės Jums parinkti tinkamiausią programą Jūsų odos priežiūrai (informacija tel. 8-698 18935 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).