Vasara, saulė, šiluma, atostogos – matyt tai pačios laukiamiausios temos, po kuriomis slepiasi ne tik malonumai, bet ir rūpesčiai. Paklausite kokie čia gali būti rūpesčiai per atostogas???, tačiau visgi tokių rūpesčių atsiranda beveik 80% žmonių kurie atostogauja saulės apsuptyje. Visi žinome, kad saulės spinduliai neigiamai veikia mūsų visų odą ir būtina naudoti apsauginius kremus netik vykstant atostogauti, bet ir kasdien nesvarbu koks metų sezonas, juk žiemą atsispindintys į sniegą saulės spinduliai pavojingi tiek pat kiek ir tiesioginiai saulės spinduliai. Na o apie pasekmes matyt daug kalbėti taip pat nereikia – atsiradusios, išryškėjusios pigmentinės dėmės, papilkėjusi oda, kartais net atsiradę saulės nudegimai ir t.t.

Mūsų minėtas problemas pigmentinių dėmių ir saulės nudegimų šalinimą galima atlikti įvairiais būdais:

  • Nežymias ar tik atsiradusias pigmentines dėmes pašalins specializuotos kosmetinės procedūros atliekamos kosmetologo ir kosmetikos produktai naudojimui namuose (mes siūlome pažangiausias VIE COLLECTION kosmetines veido priežiūros procedūras grožio ir estetikos centre „OKEANIJA“ Vilniuje ir tik profesionalius produktus naudojimui namuose).
  • Kitas sprendimo būdas, kuris naudojamas grožio ir estetikos centre „OKEANIJA“ jau įsisenėjusioms pigmentinių dėmių, atsiradusių saulės nudegimų, strazdanų šalinimui ir pan. – tai naujausio ir efektyviausio pasaulyje frakcinio lazerio Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store procedūros. Kol kas tai – efektyviausias būdas per trumpą laiko tarpą atstatyti odos švytėjimą ir greitai (jau 4-5 dieną) grįžti į normalų gyvenimo ritmą.

Atvykite pas mus į grožio ir estetikos centrą “OKEANIJA” Vilniuje ir kvalifikuoti bei reikiamą išsilavinimą turintys specialistai padės Jums parinkti tinkamiausią programą Jūsų odos priežiūrai (informacija tel. 8-698 18935 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Daugelį metų randai ir strijos keldavo daug nepatogumų ir klausimų kaip efektyviau, saugiau ir greičiau juos galima panaikinti ar bent sumažinti. Norime Jus nudžiuginti ir pasiūlyti itin efektyvų randų ir strijų naikinimo būdą lazeriu Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store. Paklausite kuo jis geresnis nuo kitų būdų ar kitų lazerių? Vienas iš pagrindinių Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store frakcinio lazerio skirtumas nuo kitų lazerių, kad po atliktos procedūros jau ~ 4 dieną galėsite grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Jums nereikės imti papildomų atostogų, palyginus su plastinėmis operacijomis Fraxel® DUAL lazerinė procedūra Jums beveik neskaudės ir t.t.

Atvykite pas mus į grožio ir estetikos centrą “OKEANIJA” Vilniuje ir kvalifikuoti bei reikiamą išsilavinimą turintys specialistai padės Jums parinkti tinkamiausią programą Jūsų odos priežiūrai (informacija tel. 8-698 18935 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Daugelis paauglių net neįsivaizduoja, kas gali atsitikti po metų ar vėliau tinkamai neprižiūrėjus veido odos. Labai dažna odos problema – aknė. Vieniems aknė pasireiškia daugiau, kitiems mažiau, tačiau bet kokiu atveju atsiradus pirmiems aknės požymiams reikėtų kreiptis į kosmetologą. Vis dėlto tuo atveju jeigu nusprendėte nesikreipti į specialistą ar galvojate, kad aknės problema išsispręs savaime, turime Jus nuliūdinti ir įspėti, kad padariniai po aknės gali būti itin nemalonūs ir net drastiški – gali atsirasti randai, oda taps nelygi ir t.t. Jeigu prieš tai aknės problemą Jums galėjo išspręsti kvalifikuotas kosmetologas, tai šiuo atveju randų po aknės gydymu gali pagelbėti tik klinikos turinčios specialius lazerius ir pan.

Vieną iš efektyviausių po aknės randų gydymo būdą siūlo Jums ir grožio ir estetikos centras “OKEANIJA“ su naujausiu Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store lazeriu. Dėka šio unikalaus lazerio po aknės randų gydymas ir net visiškas panaikinimas yra daug greitesnis ir efektyvesnis. Jums nereikės jokių plastinių operacijų ar kitų nemalonių procedūrų. Fraxel® DUAL procedūros metu užtepamas anestetinis gelis, kuris sumažina odos jautrumą lazerinės procedūros metu ir taip Jūs nejausite beveik jokio skausmo.

Atvykite pas mus į grožio ir estetikos centrą “OKEANIJA” Vilniuje ir kvalifikuoti bei reikiamą išsilavinimą turintys specialistai padės Jums parinkti tinkamiausią programą Jūsų odos priežiūrai (informacija tel. 8-698 18935 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).