Apie Fraxel

Frakcinis odos atnaujinimas Fraxel® lazeriu – tai revoliucija odos priežiūroje.

Visame pasaulyje pripažintas vienas iš efektyviausių frakcinių odos priežiūros lazerių Fraxel jau ir Lietuvoje – grožio ir estetikos centre „OKEANIJA“. Kadangi iki šiol kai kurios įmonės, turėdamos frakcinius lazerius (ne Fraxel® tipo lazerius) tik prisidengdavo ir klaidingai informuodavo klientus, jog jie atlieka procedūras su šiuo unikaliu lazeriu, todėl mes pasistengsime Jus supažindinti ir suteikti išsamios informacijos apie naujausią Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store frakcinį lazerį, kurio procedūras galite rasti Vilniuje grožio ir estetikos centre „OKEANIJA“. Kaip jau minėjome, frakcinių lazerių yra įvairiausių rūšių, tačiau jų veikimo technologijos, saugumas, efektyvumas ir kokybės standartai yra visiškai skirtingi. Amerikos frakcinio lazerio Fraxel® gamintojas SOLTA MEDICAL užsibrėžė sau tikslus, kuriuos suformavo ilgamečiai klientai:

  • Efektyvumasoda3
  • Greitas odos atsistatymo laikas
  • Saugumas
  • Griežta kontrolė

Taigi, šie keturi veiksniai efektyvumas, greitas odos atsistatymo laikas, saugumas ir griežta kontrolė visiškai glaudžiai susiję vienas su kitu ir sudaro visumą, kuri buvo pavadinta Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store frakciniu lazeriu.

Gamintojas SOLTA MEDICAL suprato, kad šiuolaikiniam klientui būtina tokia procedūra, po kurios būtų galima greitai grįžti į normalų gyvenimo ritmą ar net savaitgalinė procedūra. Taip pat svarbus akcentas buvo leisti pasirinkti klientui procedūros agresyvumą, tokiu būdu klientas turės visišką laisvę rinktis kaip ilgai jis gali pasilikti namuose po procedūros.

Pasirinkimo galimybė privertė gamintojus sukurti tokį frakcinį lazerį, kuris turėtų dviejų tipų bangas – giliesiems ir paviršiniams odos sluoksniams, kad žmogus turintis tik paviršines odos problemas galėtų tik jas ir šalinti ir nelįsti į giliuosius odos sluoksnius. Taip atsirado unikalus, analogų neturintis dviejų tipo bangų frakcinis lazeris Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store, dar vadinamas “plastine operacija be skalpelio” arba revoliucija odos priežiūroje.

Būtent Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store procedūrų metu naudojamas frakcinis lazeris turi patentuotą frakcinio lazerio veikimo technologiją. Šios technologijos pagalba, lazerio spindulys prasiskverbia į odą tik tam tikrose vietose, tam tikrame gylyje ir tik tam tikru stiprumu, t.y. pagal sprendžiamą problemą, atsižvelgiant į kiekvieną individualų pacientą. Oda aplink lazerio paveiktą vietą lieka nepažeista, todėl pati oda stimuliuoja natūralų gyjimą ir atsinaujinimą.

Saugumas ir griežta, tiek procedūrą atliekančių specialistų, tiek ir įmonių turinčių Fraxel® lazerį, kontrolė turėjo užtikrinti rinkos ir klientų lūkesčius. Tik dėka griežtos kontrolės unikalus frakcinis lazeris galėjo konkuruoti rinkoje su kitais frakciniais lazeriais, kurių rezultatai visiškai neprilygo Fraxel® lazeriui.

Taigi kiekvienas klientas gali įsitikinti, kad jį aptarnaujantis specialistas turi SOLTA MEDICAL išduotą leidimą – sertifikatą su kuriuo galima atlikti Fraxel® procedūras. Šiuo sertifikatu taip pat patvirtinama, kad asmuo išklausė apmokymų bazę ir turi reikiamą išsilavinimą darbui su frakciniu Fraxel® DUAL 1550/1927 re:store lazeriu.